Kompleksowa budowa domów

Doświadczenie jakie zdobyliśmy w zakresie wykonawstwa, projektowania, kosztorysowania, nadzorów inwestorskich oraz zarządzania inwestycjami pozwala nam świadczyć kompleksowe usługi w zakresie budowy domów jednorodzinnych. Usługi te kierujemy do klientów indywidualnych, którzy planują budowę domu lub są we wstępnym etapie inwestycji. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia profesjonalistów – powierz nam budowę swojego wymarzonego domu!

Minimum formalności – maksimum wygody

Doskonale wiemy jak cenny i ważny jest Twój czas, dlatego to my zajmiemy się formalnościami oraz zadbamy o wszelką niezbędną dokumentację – czas jaki będziesz musiał poświęcić ograniczymy do minimum. Jako generalny wykonawca Twojej inwestycji jesteśmy odpowiedzialni za zapewnienie kierownika budowy, ekip budowlanych, prowadzenie niezbędnej dokumentacji i dziennika budowy. Po zakończeniu budowy przygotujemy komplet dokumentów niezbędnych w trakcie procedur odbiorowych w Nadzorze Budowlanym.

Korzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia

Nie każdy musi być specjalistą z zakresu budownictwa. Nie każdy musi znać prawo budowlane oraz standardy i zasady budowy domów. Zamiast więc tracić czas na zgłębianie wiedzy z zakresu budownictwa, powierz budowę swojego domu naszym specjalistom.

Nasz zespół to specjaliści w swojej branży z wieloletnim doświadczeniem. Pozwala nam to na realizację praktycznie każdych inwestycji budowlanych – od małych, po duże i skomplikowane budowy. W swym budowlanym portfolio mamy zarówno mniejsze realizacje domów jednorodzinnych jak i większe, bardziej skomplikowane inwestycje. Powierzając nam budowę domu zyskujesz bezpieczeństwo i pewność, że będzie ona realizowana zgodnie ze sztuką budowlaną i zasadami wiedzy technicznej. Korzystając z wiedzy i doświadczenia weryfikujemy projekty i optymalizujemy koszty. Chętnie wspieramy naszym doświadczeniem i wskazówkami.

Budowa domu – z nami to proste

W relacjach cenimy partnerstwo i jasne zasady. Wiemy, że budowa domu to często jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Dlatego w najbardziej przystępny i zrozumiały sposób wprowadzimy Cię w wymogi i standardy budownictwa. Krok po kroku zaplanujemy każdy etap realizacji Twojej inwestycji. Koszt budowy domu poznasz już na początku. Sprawdź nasze realizacje w galerii zakończonych inwestycji.

5 LETNIA GWARANCJA

Dajemy 5 letnią gwarancję na wszystkie prace wykonane przez jedną firmę.

WYGODA I SZYBKI KONTAKT

Jedna osoba do kontaktu we wszystkich sprawach związanych z budową.

BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW

Umowa ryczałtowa z podziałem na etapy płatności, ściśle powiązane z postępem prac.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

To my zadbamy o ekipę, transport, materiały i sprzęt.

DOŚWIADCZONA KADRA

Własna kadra inżynierska i doświadczony zespół specjalistów w budownictwie.