Poznaj nas bliżej

Odpowiadamy za wszystkie etapy prac budowlanych, począwszy od wytyczenia obszaru i przygotowania podłoża pod fundamenty, skończywszy na wykończeniu wnętrza do stanu deweloperskiego lub pod klucz oraz zagospodarowaniu terenu.

DOŚWIADCZENIE
to nasza przewaga

ECA DESIGN to zespół wykwalifikowanych inżynierów z uprawnieniami budowlanymi bez ograniczeń w każdej specjalizacji. Od lat wykonujemy różne, niekiedy bardzo skomplikowane zlecenia, każde – rzetelnie, dokładnie i terminowo.

Wykonawcy pracujący dla nas podczas realizacji inwestycji to sprawdzeni specjaliści, z którymi współpracujemy od początku istnienia firmy. Dzięki wypracowanym standardom cały proces budowy przebiega bezstresowo – większość spraw uzgadniamy telefonicznie lub poprzez e-mail co pozwala oszczędzić sporo czasu.

Nasze atuty to: terminowość, precyzja wykonania projektów, stosowanie w nich ekonomicznych i praktycznych rozwiązań. W ramach nadzoru budowlanego – dokładna kontrola prac.

KOMFORTOWE
i designerskie
wnętrze

Biuro to nasz drugi dom. Pracujemy w zespole, który kocha swoją pracę i często zatraca się w niej, gubiąc przy tym rachubę czasu. Pełni pasji i zaangażowania analizujemy projekty, przygotowujemy oferty, zbieramy informacje dotyczące dostępności materiałów, omawiamy prace podwykonawców oraz spotykamy się z klientami. Wierzymy, że tylko dzięki dobremu skoordynowaniu wielu działań jesteśmy w stanie doprowadzić do zakończenia prac budowlanych w wyznaczonym terminie.

Z powyższych względów zadbaliśmy o to żeby przestrzeń, którą się otaczamy była komfortowa, sprzyjała kreatywności, skupieniu, przeprowadzaniu narad i spotkań.

Większość klientów
ECA Design to
KLIENCI Z POLECENIA

Realizowanie inwestycji na wysokim poziomie pozwoliło nam zaskarbić sobie przychylność klientów i zaowocowało wieloma poleceniami.
Chęć ciągłego rozwoju, wiecznie niezaspokojona ambicja pcha nas w stronę realizowania coraz bardziej wymagających inwestycji. Jeśli zatem szukają Państwo firmy, która będzie w stanie urzeczywistnić nawet najbardziej skomplikowany architektonicznie projekt, to ECA DESIGN jest właściwym adresem.

Angażujemy się
W POMOC

Wierzymy, że dobro wraca. Chcemy nieść pomoc tam, gdzie jest ona potrzebna. Dlatego kiedy tylko nadarzy się okazja, działamy.

Pod koniec roku 2021 stworzyliśmy akcję #ecadlapsa, podczas której szukaliśmy domu dla Orina, podopiecznego wrocławskiego schroniska. Placówka dla bezdomnych zwierząt otrzymała od nas również zapas karmy wysokiej jakości oraz przeróżne akcesoria.